Domki Angielskie i Holenderskie 3.2 m Jest 8 produktów.

Idealna propozycja dla każdego, komu zależy na szybkim i tanim pozyskaniu komfortowego wypoczynku np. na działce letniskowej. Prezentowane domki holenderskie (angielskie) o szerokości 3,2 metra składają się z salonu, kuchni, sypialni, łazienki oraz pokoju. Wyposażone zostały w piecyk gazowy, dzięki czemu można z nich korzystać całorocznie, bez względu na panującą na zewnątrz temperaturę. Zaletą tych obiektów jest nie tylko niska cena, ale także brak obostrzeń prawnych – mogą być umieszczona na dowolnej działce bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę.

OSOBISTE OGLĘDZINY DOMKÓW MOŻLIWE PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU SIĘ!!!

Podkategorie

  • Plac 1 - Gołaszyn

    Na naszym placu możecie Państwo obejrzeć proponowane domki sprawdzić ich stan jak również opisane przez nas szczegóły. Zapraszamy na nasz plac w Gołaszynie. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr telefonu: 601 555 526.

  • Plac 2 - Olszyna Dolna

    Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów uruchomiliśmy drugi plac z domkami holenderskimi oraz przyczepami kempingowymi. Plac nr 2 znajduje się w miejscowości Olszyna Dolna k/ Lubania przy drodze krajowej nr 30 Zgorzelec-Jelenia Góra. Serdecznie zapraszamy. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia wizyty pod nr tel. 601 555 526.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów