Domki Angielskie i Holenderskie 3.2 m Jest 6 produktów.

Któż nie chciałby relaksować się nad jeziorem lub w pobliżu lasu? Dzięki naszym obiektom możliwy jest zarówno letni, jak i całoroczny wypoczynek na łonie natury. Na działkę, która znajduje się w malowniczym miejscu, przywieź domek holenderski 3.2 m. To propozycja dla każdego, kto chce w łatwy sposób stworzyć idealne miejsce wypoczynku, ponosząc przy tym niewielkie koszty. Każde oferowane przez nas lokum angielskie składa się z kilku bogato wyposażonych pomieszczeń. Znajdziesz w nich kuchnię z piekarnikiem i zlewozmywakiem, salon z sofą, łazienkę z prysznicem oraz komfortową sypialnię.

Zaletą tych obiektów jest nie tylko ich niska cena, ale również możliwość korzystania z nich również zimą. Całoroczny domek angielski 3.2 m może być używany podczas mrozów, ponieważ bez trudu ogrzejemy go piecykiem gazowym. Chcesz mieszkać na działce rekreacyjnej przez okrągły rok? Nie musisz się martwić załatwianiem formalności - nie potrzebujesz pozwolenia na budowę. Wystarczy, że wybierzesz i zamówisz u nas mobilne lokum holenderskie.

OSOBISTE OGLĘDZINY DOMKÓW MOŻLIWE PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU SIĘ!!!

Podkategorie

  • Plac 1 - Gołaszyn

    Na naszym placu możecie Państwo obejrzeć proponowane domki sprawdzić ich stan jak również opisane przez nas szczegóły. Zapraszamy na nasz plac w Gołaszynie. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr telefonu: 601 555 526.

  • Plac 2 - Olszyna Dolna

    Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów uruchomiliśmy drugi plac z domkami holenderskimi oraz przyczepami kempingowymi. Plac nr 2 znajduje się w miejscowości Olszyna Dolna k/ Lubania przy drodze krajowej nr 30 Zgorzelec-Jelenia Góra. Serdecznie zapraszamy. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia wizyty pod nr tel. 601 555 526.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów