PLAC 1 - GOŁASZYN

Wiele osób marzy o beztroskim wypoczynku nad jeziorem czy w lesie. Polecane przez nas domki angielskie, zwane też holenderskimi, to nasz sposób na spędzanie wolnego czasu na własnych warunkach i bez żadnych ograniczeń. Komfortowa całoroczna przystań wraz z aneksem kuchennym oraz łazienką stanie się Waszym azylem i sposobem na ucieczkę od miejskiego zgiełku. Odwiedzając nasz plac w Gołaszynie przekonacie się na własne oczy, jak wspaniałym i praktycznym rozwiązaniem są proponowane przez nas mobilne domki.

Proponujemy zarówno nowe, jak i używane domki. Każdy z nich możecie obejrzeć na naszej stronie oraz odwiedzając plac. Modele holenderskie mają wielu zwolenników ze względu na swoją funkcjonalność oraz niewygórowaną cenę. Choć są to konstrukcje przeznaczone do całorocznej eksploatacji, większość klientów traktuje je jako domki letnie lub działkowe domki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzin na placu. Podczas spotkania chętnie opowiemy Wam więcej o proponowanych modelach, wskazując zalety poszczególnych rozwiązań. Przed wizytą prosimy też o wcześniejszy kontakt – ułatwi to nam organizację Waszego pobytu.

Na naszym placu możecie Państwo obejrzeć proponowane domki, sprawdzić ich stan jak również opisane przez nas szczegóły. Zapraszamy na nasz plac w Gołaszynie lecz ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszy kontakt pod nr tel 601 555 526.

Plac 1 - Gołaszyn Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów