PLAC 2 - OLSZYNA DOLNA

Szukacie alternatywy dla drogich i trudno dostępnych hoteli? Pragniecie podróżować i odpoczywać na własnych warunkach? Nasze domki holenderskie mogą okazać się dokładnie tym, czego potrzebujecie i poszukujecie. Odwiedzając nasz plac w Olszynie Dolnej zobaczycie na żywo modele prezentowane na stronie internetowej i przekonacie się, ile zalet ma posiadanie własnego mobilnego domku z kuchnią, salonem, sypialnią i łazienką.

Komfortowo urządzone wnętrza umożliwiają całoroczny pobyt w domkach holenderskich. Są one przystosowane do potrzeb osób ceniących komfort i niezależność. W środku każdego z modeli znajdziecie strefę relaksu z kanapą, wyposażony aneks kuchenny czy prysznic. W naszej ofercie znajdują się domki nowe, ale i wybór modeli angielskich używanych. Dzięki temu każdy z naszych klientów może z łatwością dopasować je do własnych potrzeb. Na naszej stronie każdy z domków jest szczegółowo opisany, lecz z doświadczenia wiemy, że najlepiej samemu obejrzeć dany model. Dlatego zapraszamy do odwiedzania naszego placu – prosimy jedynie o wcześniejszy kontakt w celu omówienia szczegółów wizyty.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów uruchomiliśmy drugi plac z domkami holenderskimi oraz przyczepami kempingowymi. Plac nr 2 znajduje się w miejscowości Olszyna Dolna k/ Lubania przy drodze krajowej nr 30 Zgorzelec-Jelenia Góra. Serdecznie zapraszamy. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia wizyty pod nr telefonu: 601 555 526.

Plac 2 - Olszyna Dolna Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów