Ceny domków mobilnych na rynku polskim


Możemy wymieniać dziesiątki sposobów na spędzenie rodzinnego urlopu. Wypoczynek w wynajmowanej chatce? A może na ogródkach działkowych? Jakkolwiek nie zorganizujesz swojego dorocznego wyjazdu – za każdym razem musisz brać pod uwagę koszty związane z zakwaterowaniem. A co, jeśli istnieje ciekawa alternatywa, która pozwoli Ci na tani i przyjemny pobyt na łonie natury – gdziekolwiek zechcesz?

Jeśli szukasz substytutu dla przyczepy kempingowej i chcesz zainwestować w mobilny obiekt mieszkalny – domki holenderskie są najlepszym możliwym rozwiązaniem. To świetna opcja dla osób, które chcą na własność posiadać sezonowy lub całoroczny obiekt letniskowy.

Czy opłaca się kupić używany domek holenderski?

Nie musisz inwestować horrendalnych kwot, aby zapewnić sobie przyzwoity komfort wypoczynku. Zakup mobilnego, używanego modelu wiąże się z nakładem rzędu od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Są to często obiekty, które zostały wyprodukowane kilkanaście lat wstecz. Choć nie są nowe, doskonale spełniają swoją rolę - a w dodatku mogą być dowolnie personalizowane i unowocześniane.

W ofercie NIKO dostępne są modele szyte na miarę potrzeb każdego z odbiorców. Możesz wybrać kompaktowy, tani domek holenderski, który składa się z części kuchennej, jadalnianej, łazienki oraz sypialni. Jeśli masz większą rodzinę (lub chcesz kwaterować większą liczbę osób), z pewnością sprawdzą się u Ciebie obiekty o większej powierzchni - wyposażone w nawet 3 sypialnie z wygodnymi miejscami noclegowymi.

Dlaczego przyczepa holenderska to świetny pomysł?

Domki holenderskie są bardzo praktyczne, estetyczne i sprawdzają się zarówno latem, jak i zimą. Są też opcją, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić - nie ma żadnych przeszkód, aby ich używać przez długie lata, a dbanie o ich kondycję techniczną nie stanowi większego problemu. NIKO jest firmą, która zajmuje się sprzedażą używanych domków, które możesz obejrzeć przed zakupem. Nasze przyczepy doskonale sprawdzają się również jako tymczasowe miejsce zamieszkania, np. na czas trwania budowy Twojej wymarzonej posiadłości.