Domki holenderskie - sekcja pytań i odpowiedzi


Czy domki holenderskie są trwałe?

Tak, ponieważ są skonstruowane w taki sposób, aby były odporne na różnorodne warunki atmosferyczne, oczywiście przy odpowiedniej konserwacji.

Jakie są rozmiary dostępnych domków holenderskich?

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne domki holenderskie o szerokości 3,2 oraz 3,7 metra i długościach od 6-7 metrów nawet do 13 metrów

Czy domki holenderskie mogą być dostarczone na mój teren?

Nasza firma świadczy również usługi transportowe, więc z przyjemnością dostarczymy domek holenderski na Państwa działkę. Oczywiście musi być to miejsce, w którym mamy fizyczną możliwość wjechania samochodem z domkiem.

Czy dostawa i montaż domków holenderskich są wliczone w cenę?

Cena tego typu usług jest ustalana indywidualnie.

Czy mogę obejrzeć domki holenderskie przed zakupem?

Oczywiście, istnieje możliwość osobistego obejrzenia domku, w godzinach otwarcia placu. Obejrzenie domków poza godzinami otwarcia możliwe jest po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

Jak długo trwa proces zamówienia i dostarczenia domku holenderskiego?

Składa się na to wiele indywidualnych czynników w szczególności w przypadku transportu. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby cały proces trwał możliwe jak najkrócej.

Czy domki holenderskie są wyposażone w meble?

Tak, ale oczywiście istnieje również możliwość doposażenia. Oferowane przez nas domki holenderskie zawierają podstawowe meble takie jak m.in. łóżka, półki, szafki, narożniki, stoliki i inne w zależności od danego modelu. Szczegółowe wyposażenie jest wyszczególnione na karcie produktu każdego z dostępnych domków holenderskich.