O nas

Przedsiębiorstwo „Niko” Jerzy Stawecki funkcjonuje na rynku od 1990 roku, oferując sprzedaż przede wszystkim:

  • stacjonarnych domków holenderskich,
  • przyczep kempingowych,
  • autokempingów.

Domek angielski, potocznie nazywany holenderskim, to konstrukcja opracowana po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii. Mylnie określana jest w Polsce mianem domku holenderskiego, ponieważ większość z nich sprowadzana jest do naszego kraju właśnie z Holandii.

W swoim założeniu domki angielskie (holenderskie) miały stanowić alternatywę dla altan letniskowych. Jednak tego rodzaju rozwiązanie znalazło wielu zwolenników i zakres zastosowań zdecydowanie się poszerzył. Nowoczesny domek angielski (holenderski) z powodzeniem zastępuje budynki działkowe, tymczasowe miejsca zamieszkania dla pracowników, itp.

Niewątpliwą zaletą wszystkich domków angielskich jest fakt, że mogą zostać postawione na dowolnej działce bez pozwolenia budowlanego. Duży atut stanowi także mobilność tych domków, które w razie potrzeby mogą zostać stosunkowo szybko przetransportowane w inne miejsce.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy stacjonarne domki holenderskie nowe oraz używane, produkowane w Holandii, Belgii, a także w Anglii. W trosce o pełne zadowolenie naszych klientów dokładamy starań, aby stale powiększać nasz asortyment.

.

Sprzedaż ratalna