Domek holenderski (angielski)

Domek holenderski,angielski, to ciekawa alternatywa dla bardziej mobilnych rozwiązań, takich jak kampery i przyczepy campingowe. Świetna konstrukcja – z jednej strony na tyle mobilna, że można ją bez większych problemów przewieźć w dowolne miejsce, z drugiej strony, na tyle stacjonarna, że może spokojnie zastąpić domek letniskowy. Domek angielski, zwany także holenderskim, to rozwiązanie pomiędzy kamperami a chatkami rekreacyjnymi. Stanowi idealną alternatywę dla wszystkich, poszukujących kompleksowego i taniego rozwiązania na wakacje. Jeśli masz działkę położoną w urokliwym miejscu wypoczynkowym, domek holenderski będzie idealnym rozwiązaniem.

Co zapewnia domek holenderski?

Wszystko, co może być potrzebne w trakcie urlopu. Na całość składają się salon, kuchnia, sypialnie i łazienka. Z reguły domki holenderskie nie różnią się w tym względzie między sobą i wszystkie mają bardzo zbliżony układ. Poszczególne pomieszczenia mogą być innej wielkości w zależności od wybranego modelu, a także wykończone w innym standardzie. Wyposażenie posiada podstawowe udogodnienia, jak instalację elektryczną, instalację wodną, system odprowadzania ścieków. W niektórych modelach domków holenderskich zainstalowane są także grzejniki, dzięki czemu mogą pełnić rolę obiektów całorocznych. Wnętrze można obejrzeć na fotografiach załączonych do oferty sprzedaży lub odwiedzając nas w Nowym Miasteczku w województwie lubuskim. Nasze domki są praktycznie gotowe do zamieszkania - nie wymagają projektów ani pozwoleń na budowę.

Czy warto inwestować w używane domki holenderskie?

Zajmujemy się sprzedażą domków holenderskich z rynku wtórnego od dłuższego czasu i zapewniamy, że zakup używanego obiektu jest korzystnym cenowo rozwiązaniem. W naszej ofercie znajdują się modele w dobrym stanie technicznym. Sprawdzamy czy nie ma w nich śladów rdzy, gnicia lub grzyba. Sprawdzamy także prawidłowe działanie wszystkich instalacji. Właśnie dlatego w naszej sprzedaży zawsze znajdują się domki holenderskie używane, natomiast w bardzo dobrym stanie. Zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny. Różnicę między ceną nowego a używanego obiektu możecie wydać na luksusowe wyposażenie, którego w takiej cenie nie otrzymacie przy zakupie nowego obiektu. Piekarnik, klimatyzacja, a może taras z jacuzzi? Ty zadecydujesz, co dodasz do swojego wymarzonego domku campingowego.

Przykładowa oferta:

abi-montrose-nr-79.jpgAbi Montrose Nr 79
Stan: Używane
Wymiary: 10,30 m x 3,70 m
Sypialnie: 2

atlas-mirage-super-nr-72.jpgAtlas Mirage Super NR 72
Stan: Używane
Wymiary: 11 m x 3,70 m
Sypialnie: 3
abi-highlander-nr-18-caloroczny.jpgAbi Highlander Nr 18 Całoroczny
Stan: Używane
Wymiary: 10,10 m x 3,70 m
Sypialnie: 2
domek-nr-54-caloroczny.jpgDomek Nr 54 CAŁOROCZNY
Stan: Używane
Wymiary: 7,80 m x 3,10 m
Sypialnie: 2

abi-arizona-nr-21.jpgAbi Arizona Nr 21
Stan: Używane
Wymiary: 11m x 3m
Sypialnie: 3
domek-holenderski-nr-100.jpgDomek Holenderski Nr 100
Stan: Używane
Wymiary: 11,40 m x 3,20 m
Sypialnie: 2