Blog                                                                                                                                                                                             


Domki całoroczne — gdzie można je postawić?

Własne miejsce, w którym możemy się zrelaksować i odpocząć w szczególności o każdej porze roku, jest wspaniałą opcją. Niemniej jednak decydując się na domki angielskie całoroczne, należy rozważyć, gdzie będą postawione. Poszczególne modele sprawdzą się...

Czytaj dalej...

Domki holenderskie i angielskie — czym się różnią?

Decydując się na zakup idealnego miejsca wypoczynkowego, możemy rozważać wiele ciekawych opcji. Niezwykle popularne i funkcjonalne są domki holenderskie oraz angielskie w tym modele całoroczne. Często nazwy te są używane wymiennie, ze względu na to, że...

Czytaj dalej...

Rodzinne wakacje na kempingu

Chcesz spędzić czas bliżej natury, wyrwać się z miasta na wakacje, ale jednocześnie nie przemawiają do Ciebie namioty czy też wynajmowanie pokoi hotelowych? W takim razie świetną opcją będą domki angielskie (holenderskie) bądź przyczepy kempingowe w tym modele całoroczne zarówno na sprzedaż, jak i wynajem

Czytaj dalej...

Wakacyjny wyjazd z przyczepą kempingową — co zabrać?

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi wyczekiwany urlop, który można spędzać na wiele sposobów. Bardzo ciekawą opcją są wyjazdy z przyczepą kempingową. W tym artykule podpowiemy Ci, jakie rzeczy ze sobą zabrać, aby wakacje zorganizowane w ten sposób było jak najbardziej udane, a ewentualne nieprzewidziane zdarzenia nie sprawiły większego kłopotu!

Czytaj dalej...

Poziomowanie i obsługa domków holenderskich

Wizja Twojego wymarzonego urlopu właśnie się spełnia i jedzie do Ciebie miejsce idealne, a jest to domek holenderski. Oczywiście przed relaksem musimy pamiętać, że nasza mobilna budowa musimy być odpowiednio ustawiona i zabezpieczona na działce. W tym tekście podpowiemy Ci, dlaczego ważne jest poziomowanie tego typu obiektów oraz najważniejsze wskazówki dotyczące obsługi budynku.

Czytaj dalej...

Jak wygląda transport domku holenderskiego?

Zdecydowaliśmy się, wybraliśmy! Wymarzony, piękny, wręcz idealny, ale musimy mieć go na swojej działce... Oczywiście mowa o domku holenderskim, świetnym miejscu na wypoczynek i nie tylko. Niemniej jednak wciąż pozostaje zagwozdką, jak taki budynek umieścić na danej działce? W tym tekście przedstawimy informacje niezbędne podczas takiego przewozu.

Czytaj dalej...

Czy trzeba ubezpieczyć domek holenderski?

Wczasy na ROD to doskonała opcja zarówno dla grup przyjaciół, jak i dla rodzin czy par. Aby zapewnić sobie oraz bliskim odpowiedni komfort wypoczynku, warto zadbać o wygodną kwaterę noclegową na miejscu. Istnieje jedno bardzo ciekawe i niezwykle praktyczne rozwiązanie, z którego możemy korzystać przez okrągły rok - zakup domku holenderskiego!

Czytaj dalej...

Ceny domków mobilnych na rynku polskim

Możemy wymieniać dziesiątki sposobów na spędzenie rodzinnego urlopu. Wypoczynek w wynajmowanej chatce? A może na ogródkach działkowych? Jakkolwiek nie zorganizujesz swojego dorocznego wyjazdu – za każdym razem musisz brać pod uwagę koszty związane z zakwaterowaniem. A co, jeśli istnieje ciekawa alternatywa, która pozwoli Ci na tani i przyjemny pobyt na łonie natury – gdziekolwiek zechcesz?

Czytaj dalej...

Czy warto inwestować w używane domki holenderskie?

Domek holenderski,angielski, to ciekawa alternatywa dla bardziej mobilnych rozwiązań, takich jak kampery i przyczepy campingowe. Świetna konstrukcja – z jednej strony na tyle mobilna, że można ją bez większych problemów przewieźć w dowolne miejsce, z drugiej strony, na tyle stacjonarna, że może spokojnie zastąpić domek letniskowy. Domek angielski, zwany także holenderskim, to rozwiązanie pomiędzy kamperami a chatkami rekreacyjnymi. Stanowi idealną alternatywę dla wszystkich, poszukujących kompleksowego i taniego rozwiązania na wakacje. Jeśli masz działkę położoną w urokliwym miejscu wypoczynkowym, domek holenderski będzie idealnym rozwiązaniem.

Czytaj dalej...


Co zapewnia domek holenderski?

Wszystko, co może być potrzebne w trakcie urlopu. Na całość składają się salon, kuchnia, sypialnie i łazienka. Z reguły domki holenderskie nie różnią się w tym względzie między sobą i wszystkie mają bardzo zbliżony układ. Poszczególne pomieszczenia mogą być innej wielkości w zależności od wybranego modelu, a także wykończone w innym standardzie. Wyposażenie posiada podstawowe udogodnienia, jak instalację elektryczną, instalację wodną, system odprowadzania ścieków. W niektórych modelach domków holenderskich zainstalowane są także grzejniki, dzięki czemu mogą pełnić rolę obiektów całorocznych. Wnętrze można obejrzeć na fotografiach załączonych do oferty sprzedaży lub odwiedzając nas w Nowym Miasteczku w województwie lubuskim. Nasze domki są praktycznie gotowe do zamieszkania - nie wymagają projektów ani pozwoleń na budowę.

Przykładowe oferty...