Blog                                                                                                                                                                                             


Jak wygląda transport domku holenderskiego?

Zdecydowaliśmy się, wybraliśmy! Wymarzony, piękny, wręcz idealny, ale musimy mieć go na swojej działce... Oczywiście mowa o domku holenderskim, świetnym miejscu na wypoczynek i nie tylko. Niemniej jednak wciąż pozostaje zagwozdką, jak taki budynek umieścić na danej działce? W tym tekście przedstawimy informacje niezbędne podczas takiego przewozu.

Czytaj dalej...

Czy trzeba ubezpieczyć domek holenderski?

Wczasy na ROD to doskonała opcja zarówno dla grup przyjaciół, jak i dla rodzin czy par. Aby zapewnić sobie oraz bliskim odpowiedni komfort wypoczynku, warto zadbać o wygodną kwaterę noclegową na miejscu. Istnieje jedno bardzo ciekawe i niezwykle praktyczne rozwiązanie, z którego możemy korzystać przez okrągły rok - zakup domku holenderskiego!

Czytaj dalej...

Ceny domków mobilnych na rynku polskim

Możemy wymieniać dziesiątki sposobów na spędzenie rodzinnego urlopu. Wypoczynek w wynajmowanej chatce? A może na ogródkach działkowych? Jakkolwiek nie zorganizujesz swojego dorocznego wyjazdu – za każdym razem musisz brać pod uwagę koszty związane z zakwaterowaniem. A co, jeśli istnieje ciekawa alternatywa, która pozwoli Ci na tani i przyjemny pobyt na łonie natury – gdziekolwiek zechcesz?

Czytaj dalej...

Czy warto inwestować w używane domki holenderskie?

Domek holenderski,angielski, to ciekawa alternatywa dla bardziej mobilnych rozwiązań, takich jak kampery i przyczepy campingowe. Świetna konstrukcja – z jednej strony na tyle mobilna, że można ją bez większych problemów przewieźć w dowolne miejsce, z drugiej strony, na tyle stacjonarna, że może spokojnie zastąpić domek letniskowy. Domek angielski, zwany także holenderskim, to rozwiązanie pomiędzy kamperami a chatkami rekreacyjnymi. Stanowi idealną alternatywę dla wszystkich, poszukujących kompleksowego i taniego rozwiązania na wakacje. Jeśli masz działkę położoną w urokliwym miejscu wypoczynkowym, domek holenderski będzie idealnym rozwiązaniem.

Czytaj dalej...


Co zapewnia domek holenderski?

Wszystko, co może być potrzebne w trakcie urlopu. Na całość składają się salon, kuchnia, sypialnie i łazienka. Z reguły domki holenderskie nie różnią się w tym względzie między sobą i wszystkie mają bardzo zbliżony układ. Poszczególne pomieszczenia mogą być innej wielkości w zależności od wybranego modelu, a także wykończone w innym standardzie. Wyposażenie posiada podstawowe udogodnienia, jak instalację elektryczną, instalację wodną, system odprowadzania ścieków. W niektórych modelach domków holenderskich zainstalowane są także grzejniki, dzięki czemu mogą pełnić rolę obiektów całorocznych. Wnętrze można obejrzeć na fotografiach załączonych do oferty sprzedaży lub odwiedzając nas w Nowym Miasteczku w województwie lubuskim. Nasze domki są praktycznie gotowe do zamieszkania - nie wymagają projektów ani pozwoleń na budowę.

Przykładowe oferty...